O nás

"Bude nám potěšením"

Je nám velkou ctí, představit Vám restauraci Rybářská Bašta na Perunské ulici v Hodoníně.

Naši restaurace je umístěna v malebném prostředí plném zeleně, pod lázeňským parkem, na břehu rybníčku Cigánka mezi ulicemi Perunská a Purkyňova.                       Z cyklostezky vedoucí nad restaurací vedou schody přímo do prostor rozsáhlého areálu Rybářské Bašty.

Všechny prostory naší restaurace jsou Vám plně k dispozici na uspořádání větší či menší oslavy, firemního večírku, svatby, schůzky, nebo jiná setkání různého druhu.

V letních měsících Vás rádi uvítáme na některé ze zahrádek, kde je pro Vás otevřen letní bar, nefalšovaný přírodní gril se všemi již tradičními specialitami, připravovanými na dřevě. 

V prostoru u velké terasy je vybudován dětský koutek s houpačkami, pískovištěm, prolézačkou, trampolínou a dalšími libůstkami pro zpestření volných chvilek i s Vašimi nejmenšími.

Pro sportovní aktivity lze využít např. pískové volejbalové hřiště.

Pro uspokojení Vašich chuťových požadavků nabízíme mnoho akcí, jejichž různorodá témata jsou obměňována minimálně každý měsíc.

V naší restauraci se můžete těšit na pravý kulinářský zážitek.

Máte možnost chutnat speciality z mořských a sladkovodních ryb, tradiční i netradiční kuchyni. Vaši chuť můžete uspokojit i skleničkou výborného vína, piva, nebo jiných alkoholických i nealkoholických nápojů z aktuální nabídky.

      " Hezký den, jaké je Vaše přání ? "